Tekstiloome võime poolest pole Mudus ega mujal Jannoga võrdset.* Vaata (loe: loe), mida ta varem kirjutanud on ja võta ühendust.

Graafiline disain ja trükivahendus on Pireti teema. On muidugi ette tulnud, et Janno on pidanud kiirelt Pireti puudumise kompenseerimiseks oma visuaalsed võimed lagedale laduma. Enamasti on Piret siiski olemas ja ootab kontaktivõttu

Mudus lihtsalt on nii, et oma andeid vaka all ei hoita ja lubatakse teistel nendest osa saada. Pikapeale on Piret natuke kirjutama õppinud ja Janno kujundustele tagasisidet andma.

Üks ühisosa on Piretil ja Jannol veel – mõlemad käivad aegajalt maratonidel. Janno jooksmas, Piret tantsimas. Janno maraton kestab nelikümmend kilomeetrit, Pireti maraton ühe pika nädalavahetuse. 

Ja Mudusööja on meil ka, kuidas siis muidu. Alguses oli ta joonistatud, aga nüüd on päris ja saadab siinkohal tervitused enda autorile Jaanus Sakkisele koos kinnitusega, et temaga on kõik hästi, muretseda pole vaja. Mudusööja maratonidel ei käi, sest ta ei viitsi. Aga see-eest on ta alati kontoris olemas. 

* Käesolevad read kirjutas siiski Piret. 

Janno Juhkov. Mudu.

Janno Juhkov

Kirjutaja

Foto kontoris: Piret Roberg.
Foto maratonil: Allan Mehik.

Piret
Roberg

Kujundaja

Foto kontoris: Janno Juhkov.
Foto maratonil: Willem Spekhorst.

Asukoht:

Võta ühendust

KIRJUTA, MIS MÕLGUB SINU MÕTETES! MÕNIKORD SAAVAD
UNISTUSED TEOKS UHKEMALT, KUI SA ETTE KUJUTADA SUUDAD